d1 - Zhi Dou

Prejsť na obsah
"Vitajte! ZhiDou D1 Vám praje príjemnú jazdu."
je prvá vec, ktorú budete v elektromobile ZhiDou D1 počuť. Kompletne nadabovaný interface v slovenčine a češtine Vám uľahčí ovládanie a nastavenie elektromobilu a spríjemní Vašu cestu.Elektromobil Vám ponúka výborný komfort počas jazdy, ktorý zabezpečuje jeho priestranný interiér. Dizajn adekvátne opisuje jeho vlastnosti: komfortné a moderné. ZhiDou D1 Vám ponúka okrem veľkej radosti z jazdy aj jedno z najekonomickejších možností cestovania.
Atraktívne kompaktné mestské vozidlo 21. storočia."
Nabijete si z neho svoj mobil,
ale možno aj z mobilu svoje auto. Progresívne lítiove batérie s dlhou životnosťou (záruka 4 roky na batériu) a veľkou kapacitou, ktorá Vám zabezpečí dojazd na jedno nabitie až 120km. Vhodne tak ako do mesta tak aj do blízkeho okolia a to všetko skoro zadarmo.
Nikto Vám nenapchá zemiak do výfuku
a nenasype cukor do nádrže :-D"
Nehovoríme, že je úplne bezúdržbové,
ale množstvo servisu potrebného pre toto auto je blízko hodnote emisii, ktoré produkuje. Vo všeobecnosti elektromobily pozostávajú z 3x menej dielov ako autá so spaľovacím motorom. Menší počet komponentov na servis, zaručuje menej výdavkov.
"ZhiDou: Múdra fazuľa"
Už základná výbava Vás očarí
svojou nadštandardne bohatou ponukou, ktorá Vám bude spríjemňovať pôžitok z jazdy. Pre úplnú dokonalosť je pre Vás samozrejme pripravená aj maximálna výbava vozidla s očarujúcimi cenami.
Ruka v ruke s našou prírodou.
Ekologicky, čisto a tichúčko Vás rýchlo a lacno dostane tam kde chcete. 100% elektrický pohon zaručuje 0% emisii.
Otvorte si svoj vlastný showroom.
Hľadáme samostatných predajcov s predajňami
Kontaktujte nás: 0911 545 000
Návrat na obsah